Miejsce noclegowe – Jezioro Lipkusz

Na miejsce noclegowe 💤 nad jeziorem Lipkusz trafiliśmy zupełnie przypadkiem. Jak to zwykle w takiej sytuacji bywa, podjechaliśmy na najbliższy parking leśny 🏕, który wskazało nam google maps. I przyznajemy, że był to najpiękniejszy przypadek jaki mógł nas spotkać. Ale o tym przekonaliśmy się dopiero rano.🕕

Parking znajdował się nad jeziorem 🗺, był wyposażony w wiaty, ławki, kosze na śmieci. Oprócz nas zatrzymała się tam jeszcze jedna rodzina, więc spokojniejsi przygotowywaliśmy się do spania 🛌. Wyposażeni w czołówki rozłożyliśmy namiot, ustawiając go tak, aby rano mieć piękny widok na jezioro 🌅.

Jednak słowa „piękny widok” nie oddają tych emocji, które nam towarzyszyły, gdy otworzyliśmy okno namiotu. To było najpiękniejsze miejsce 😎, w którym się obudziliśmy. Śniadania 🍽 w takim miejscu życzymy każdemu z Was. Cisza i spokój pozytywnie nastroiły nas na kolejny dzień zwiedzania. Ruszyliśmy 🚐 do Bydgoszczy, aby tam ponownie zaniemówić z wrażenia.

Pamiątka z wyprawy

Galeria zdjęć

Co warto jeszcze wiedzieć

Przydatne informacje

Jako kierowca zawsze obiawiam się co moja kochana żona wymysli podczas szukania noclegu. Nie ukrywam, że kobieca intuicja nie zawodzi często i tym razem tak jak można przeczytać wyżej również z punktu widzenia kierowcy idealne miejsce do rozbicia GibkoNamiotu.
Dojazd jak i sam wjazd na parking bezproblemowy. Ławeczki aby usiąć i wypić kawę w spokoju lub upichcić obiad. 
Miejsce noclegowe  9/10


👇 Dokładne miejsce na mapie, która was zaprowadzi idelnie w nasz punkt noclegowy 👇


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *